varianty.net

Голова Львівської облради просить чоловіків, які приїхали із зони АТО, стати на військовий облік

  Голова Львівської обласної ради Петро Колодій звернувся до начальника головного управління МВС у Львівській області Дмитра Загарії та т.в.о. військового комісара Львівського обласного військового комісаріату Олександра Тіщенка з проханням забезпечити прибуття до районних військових комісаріатів області для постановки на військовий облік жителів східних областей, які є військовозобов'язаними.


  Про це повідомляє прес-служба Львівської облради.

  Згідно з повідомленням, причиною для такого звернення стали протестні акції мешканців Самбірського та Старосамбірського районів Львівської області.

  За інформацією т.в.о. військового комісара Львівського обласного військового комісаріату, 24 липня відбулося блокування Самбірського об'єднаного міського військового комісаріату.

  "Місцеві жителі обурені скупченням на курортних територіях переселенців з окупованих територій чоловічої статі призовного віку, які не бажають виконувати конституційний обов'язок захисту територіальної цілісності держави", - сказано в повідомленні.

  "Згідно із статтею 17 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу, - йдеться в листі голови Львіської обласної ради. - Враховуючи справедливе обурення жителів Львівщини ситуацією, що склалася, а також беручи до уваги згадану вище конституційну норму та положення Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", зокрема про те, що призовники та військовозобов'язані після прибуття до нового місця проживання зобов'язані в семиденний строк стати на військовий облік, звертаємося до Вас із проханням усіма законними методами забезпечити прибуття до районних військових комісаріатів області для постановки на військовий облік жителів східних областей, які є військовозобов'язаними та тих, які досягли призовного віку".

  Також Колодій рекомендував при виконанні заходів зі взяття на військовий облік жителів східних областей, налагодити співпрацю з департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА та департаментом цивільного захисту Львівської ОДА, що надають допомогу громадянам, які прибувають на Львівщину із вказаних регіонів.
  Попередній матеріал
  Суд зобов'язав МАУ сплатити борг "Борисполю" на 14,5 млн грн
  Наступний матеріал
  Більша частина Угоди про асоціацію у Грузії діятиме вже з 1 вересня
  Loading...