5.ua

Глава ООН засудив затримання місії спостерігачів ОБСЄ і вимагає їхнього звільнення

  Глава ООН Пан Гі Мун засудив затримання членів військової місії під егідою Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Слов`янську, і вимагає їхнього звільнення.


  Про це йдеться в заяві офіційного представника всесвітньої організації Стефана Дужарріка, повідомляє УНІАН.

  ”Генеральний секретар рішуче засуджує недавнє захоплення і затримання військових спостерігачів ОБСЄ, а також українських осіб, які супроводжували їх”, - йдеться в заяві офіційного представника ООН.

  За його словами, Пан Гі Мун закликає відповідальних за затримання, ”звільнити негайно, без будь-яких умов і неушкодженими” міжнародну групу військових.

  ”Генеральний секретар наголошує, що ті, хто продовжує незаконні дії, будуть притягнуті до відповідальності за свої вчинки”, - заявив Дужаррік.

  Генсек ООН, зазначив він, закликає всіх, хто має вплив, сприяти терміновому врегулюванню проблеми із затриманням військової місії в Україні. ”Генеральний секретар наголошує, що міжнародні місії, що працюють в Україні, повинні мати можливість безперешкодно виконувати свої обов`язки”, - підкреслив Дужаррік.

  Нагадаємо, 25 квітня терористи захопили у Слов'янську автобус із представниками ОБСЄ. Заручники перебувають у приміщенні місцевого УСБУ. Тривають переговори щодо їх звільнення.
  Попередній матеріал
  Американські військові прибули до Естонії
  Наступний матеріал
  Відбулось жеребкування кандидатів у Президенти для "Національних дебатів" - двоє відмовились