Фото inforesist.org

Гіркін із найближчими поплічниками втік зі Слов’янська - Аваков

  Ігор Гіркін-"Стрєлков" та значна частина бойовиків залишили Слов’янськ та намагаються дістатися Горлівки. Про це у своєму Facebook заявив Арсен Аваков – міністр внутрішніх справ України.


  Аваков посилається на дані розвідки. За цією інформацією, втеча Гіркіна дестабілізувала настрої серед терористів, які все ще залишаються у Слов’янську.

  Водночас, міністр наголошує, що українські бійці вже вступали у бої з групою терористів на чолі із Гіркіним. Окремі бойовики здаються у полон, повідомляється й про загиблих серед членів бандформувань.

  Нагадаємо, напередодні російські ЗМІ оприлюднили відео, в якому Гіркін жалівся на скрутну ситуацію терористів у Слов’янську. Російський диверсант наголосив, що боєздатність та моральний стан бойовиків відчутно знизився через постійні атаки з боку українських військ. Гіркін подякував Росії, яка постійно надає терористам "гуманітарну допомогу". Він також висловив побоювання, що у разі відсутності зовнішнього втручання – Слов’янськ перейде під контроль українських сил у найближчий тиждень.

  Як ми повідомляли, вчора українські силовики закінчили зачистку Миколаївки - населеного пункту, який знаходиться на стратегічній дорозі у напрямку Слов'янська. Цим кроком сили АТО завершували оточення угрупування Гіркіна.
  Попередній матеріал
  На другому аукціоні уряд продав 27 авто за 2,7 млн грн
  Наступний матеріал
  ООН закликає подбати про цивільних у зоні АТО і розслідувати злочини бойовиків
  Loading...