5 канал

Герасимов: Путін їде в Нью-Йорк торгуватися

Ті події, які наразі відбуваються в "ДНР" і "ЛНР", мають показати цивілізованому світу, що Путін дійсно контролює ситуацію на цих територіях.

Таку думку в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" висловив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Артур Герасимов.

"Я вважаю, що Путін їде в Нью-Йорк торгуватися. Саме через це він створив удавану проблему виборів "ДНР"/"ЛНР" 18 жовтня. Для того, щоб після цього пожертвувати ними", - сказав він.

За словами нардепа, і відносне перемир'я, і те, що наразі коїться в "ДНР" і "ЛНР", має показати цивілізованому світу, що Путін дійсно контролює ситуацію там.

Також він зазначив, що Росія зіткнулася з проблемою контрабанди зброї на її території. "Дійсно, країна-агресор Російська Федерація наразі стикнулася з тим, що пішов потік зброї до Російської Федерації. Вони спочатку серйозно підвищили контроль на пропускних пунктах тих осіб, які виїжджали до РФ... Це мені підтверджує один факт, що пішла контрабанда зброї до Російської Федерації", - прокоментував Герасимов.

Нагадаємо, за словами політичного аналітика Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Володимира Горбача, все, що робить Путін на міжнародній арені, це спроба відволікти увагу світової спільноти від думки про необхідність притягнення його до відповідальності.

Попередній матеріал
На Донеччині невідомі побили битами Олексія Мочанова
Наступний матеріал
Правозахисники: 77% справ проти порушників закону на виборах 2014 року завершилися безрезультатно