5 канал

Геращенко: В заручниках у бойовиків залишаються 156 українців

  Звільнення з полону двох українських героїв - головний підсумок роботи гуманітарної підгрупи у Мінську, заявила народний депутат Ірина Геращенко.

  Сергій Фураєв і Артем Комісарчук у ці хвилини вже на украінській території, написала учасниця переговорів у Мінську на своїй сторінці у Facebook. "Минула зустріч в Мінську закінчилася звільненням 12 українців. Питання звільнення полонених - на особистому контролі Президента і основна його вимога до нашої групи", - написала Геращенко. За її словами, піднімається і питання звільнення українців, яких утримують в російських тюрмах.

  "Сьогоднішня операція звільнення - результат багатоденної роботи СБУ, мінської групи і всіх причетних. Тим часом, за останньою, оновленою інформацією СБУ, на сьогодні в заручниках залишаються 156 українців, з них близько 100 - це військовослужбовці і бійці батальйонів, інші - цивільні. А протягом року завдяки співпраці СБУ, мінської групи, волонтерів вдалося знайти і звільнити 2905 українців: половина з них - військовослужбовці і силовики, інші цивільні", - повідомила Геращенко.

  "З важливого щодо нашої гуманітарної підгрупи - сподіваюся, отримано підтвердження, що місія Міжнародного комітету Червоного Хреста буде допущена на окуповані території для залучення до роботи по пошуку зниклих безвісти і ідентифікації загиблих", - зазначила Геращенко.

  Нагадаємо, звільнені сьогодні, 8 вересня, майор Сергій Фураєв і старший солдат Артем Комісарчук потрапили у полон до російських окупантів під час битви під Іловайськом більше року тому.

  Мінськ. Головний підсумок роботи гуманітарної підгрупи - звільнення ще двох українських героїв: Сергія Фураєва і Артема ...

  Posted by Iryna Gerashchenko on 8 сентября 2015 г.

  Попередній матеріал
  Лідери політичних сил, які призвели до кривавих сутичок 31 серпня під Радою, мають бути покарані - політтехнолог
  Наступний матеріал
  В Росії на допиті у поліції загинув учасник гурту "Жар-птиця"