Тальявіні
5.ua

Геращенко назвала переговори у Мінську "складними", представниця ОБСЄ - "конструктивними"

  Попри зрив переговорів у Мінську представником РФ та їх перенесення представниця ОБСЄ оцінила їх як конструктивні. Українська сторона оцінює хід перемовин з меншим оптимізмом.

  "В групах обговорювали в конструктивному дусі, і в багатьох питаннях досягли консенсусу. Дуже складні питання щодо припинення вогню. За конкретних планів відведення важкої зброї. Можу доповідати, що робота йде добре. Конкретні дати для наступної зустрічі є. Я краще їх не розголошуватиму, тому що вони мають бути ще узгоджені", - заявила представниця ОБСЄ у Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Сході України Хайді Тальявіні.

  Представник України з гуманітарних питань Ірина Геращенко назвала переговори складними. За даними ЗМІ, представник Росії дочасно пішов із переговорів. Офіційних коментарів з цього приводу поки не було. Лишень в ОБСЄ заявили - контактна група збереться пізніше. А обговорювала вона результати засідань чотирьох підгруп. У Мінську вони окремо обговорювали політичні, безпекові, економічні та гуманітарні аспекти миру в Україні.

  Попередній матеріал
  В МВС заявили, що їм було відомо про діяльність партизанської групи "Равлик"
  Наступний матеріал
  Луценко: Депутат нічим не має відрізнятися від пенсіонера чи військовослужбовця

  Засідання тристоронньої контактної групи в Мінську перенесено – Тальявіні

  Представник Росії зірвав переговори у Мінську - ЗМІ

  В ході перемов у Мінську завершують роботу контактні підгрупи

  У Мінську, у закритому режимі, проходять засідання робочих підгруп тристоронньої контактної групи