Facebook / Прес-центр АТО

Генштаб спростовує чутки про "спільне патрулювання" Широкиного: "Українська сторона відкинула цю пропозицію"

  Українська сторона відкинула цю пропозицію"спільного патрулювання" Широкиного.

  Про це повідомляє прес-служба ГШ ЗСУ.

  "У ході ток-шоу "Свобода слова" на телеканалі ICTV заступник начальника Головного командного центру Генерального штабу ЗСУ генерал-майор Олександр Розмазнін зробив заяву про можливість спільного патрулювання території села Широкине у Донецький області підрозділами української міліції та збройних формувань окремих районів Донецької області (ОРДО). Офіційно заявляємо, що інтерпретація цього повідомлення з боку деяких вітчизняних та"іноземних ЗМІ є недостовірною та вводить в оману суспільство", - повідомляє Генштаб.

  За повідомленням прес-служби, йшлося лише про одну з пропозицій учасників тристоронньої контактної групи. Цю пропозицію Україна відкинула.

  "У ході виступу на телепрограмі генерал-майор Розмазнін мав на увазі лише одну з пропозицій, яку озвучили інші учасники переговорного процесу у рамках Тристоронньої контактної групи. Українська сторона не погодилася на цю пропозицію. Україна підтримує ініціативу облаштування постійно діючого спостережного пункту місії ОБСЄ у селі Широкине… Збройні Сили України утримують оборонні рубежі біля Маріуполя та не допустять жодної спроби зриву режиму тиші або нової агресії з боку збройних формувань ОРДО", - йдеться у повідомленні.

  За даними штабу АТО, демілітаризація в секторі "М" не передбачає відведення військ, зокрема особового складу, а лише важкого озброєння.

  Як повідомляв 5.ua, 27 липня Президент України Петро Порошенко заявив, що Маріуполь не відноситься до буферної зони.

  Попередній матеріал
  На Луганщині прикордонники викрили приховані церковні коштовності
  Наступний матеріал
  Голова МВФ: Вперше за 20 років ми бачимо реальне бажання України змінюватися