mvs.gov.ua

Генштаб пропонує надавати бійцям АТО статус учасника бойових дій автоматично

  За словами представників Генерального штабу, статус учасника бойових дій потрібно надавати безпосередньо під час виконання завдань у зоні проведення АТО, а не після повернення військового.

  Про це повідомляє прес-служба Генштабу на офіційній сторінці в Facebook

  "Так, статус учасника бойових дій потрібно надавати безпосередньо під час виконання завдань у зоні АТО, а не після повернення. Несправедливим є такий стан справ, коли чиновник повертається із зони АТО, провівши там кілька днів, і отримує статус УБД, а більшість бійців перебувають по кілька місяців на передовій і статус УБД отримують лише після повернення із зони АТО", - йдеться в повідомленні.

  Також на думку представників Генштабу, очевидною є необхідність ревізії списків учасників бойових дій. Адже існує велика різниця, яка викликає справедливе обурення військовослужбовців котрі протягом тривалого часу виконують завдання в зоні АТО на передовій. "Бути в тилових районах зони АТО чи на передовій - то принципова різниця. Статус УБД мають отримувати лише безпосередні учасники бойових дій", - вважають у Генштабі.

  З огляду на це Генеральний штаб ініціює пропозицію, що поранені в зоні АТО військовослужбовці мають автоматично отримувати статус УБД, як такі, що "кров’ю підтвердили свою діяльність в антитерористичній операції".

  Попередній матеріал
  Вибух на Дубенській нафтобазі – є постраждалі
  Наступний матеріал
  Лідери "Великої сімки" одноголосно засудили анексію Криму