Фото Howard Amos / Twitter

Генпрокуратура заявляє, що не звільняла сепаратистів в Одесі

  Генеральна прокуратура України заперечує причетність службових осіб ГПУ до звільнення сепаратистів в Одесі.


  Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

  Управління внутрішньої безпеки Генеральної прокуратури України завершило службову перевірку стосовно заступника Генерального прокурора України Миколи Банчука і прокурора Одеської області Ігоря Боршуляка з приводу їх дій під час проведення масових акцій 2 травня цього року в м. Одеса.

  За результатами перевірки управління внутрішньої безпеки дійшло висновку, що заступник Генерального прокурора Микола Банчук і прокурор Одеської області Ігор Боршуляк діяли в межах своїх службових повноважень, відповідно до чинного законодавства, і будь-яких порушень не допустили.

  Тому за рішенням виконувача обов’язків Генерального прокурора Олега Махніцького вони й надалі продовжують виконувати свої функціональні обов’язки згідно закону.

  Стосовно дій працівників міліції під час масових сутичок 2 травня триває досудове розслідування, за результатами якого буде прийнято відповідне рішення суду і надана вичерпна інформація у ЗМІ.

  Нагадаємо, в Одесі міліція відпустила проросійських активістів, затриманих після зіткнень 2 травня.

  2 травня в центрі Одеси відбулися зіткнення між сепаратистами і прибічниками єдності України. Сепаратисти застосували вогнепальну зброю і вбили кількох людей, в той же час прибічники єдності в масовій бійці відтіснили проросійських активістів, знищили їх наметове містечко. 

  Внаслідок подій сталася пожежа в будинку профспілок, який займали сепаратисти, через що загинуло кілька десятків людей.  Після зіткнень в місті було госпіталізовано більше 170 людей, двоє з них померли. Всього під час зіткнень 2 травня в Одесі загинули 46 людей.
  Попередній матеріал
  Більшість бюлетенів для президентських виборів вже надруковано
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську попрощалися з загиблим бійцем Олегом Ейсманом
  Теги: