5.ua

Генпрокуратура шукає російських диверсантів, які труїли українських солдатів

  Прокуратура розслідує факти отруєння українських військовослужбовців та захоплення їхньої зброї. Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури України.


  "Органами прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом отруєння військовослужбовців та заволодіння їх зброєю у Донецькій області. Правоохоронними органами розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 147 (захоплення заручників), частиною 2 статті 262 (викрадення зброї) та за частиною 2 статті 426 (бездіяльність військової влади, що призвела до тяжких наслідків) Кримінального кодексу України", – йдеться у повідомленні ГПУ.

  За інформацією Генпрокуратури, 3 травня у Донецькій області невідомі отруїли 5 військовослужбовців, після чого взяли їх у полон, заволоділи зброєю та намагалися захопити БМП.
   
  В той же час повідомляється, що Міністерство оборони України закликало особовий склад утриматися від вживання продуктів, які не пройшли обов’язкового санітарно-медичного контролю.

  У Міноборони наголошують, що спроби отруєння місцевого населення продуктами харчування є одним із видів підривної діяльності, яку здійснюють "агенти диверсійно-розвідувальних груп Російської Федерації".
  Попередній матеріал
  У Києві до 3 червня буде відбуватись "Парад культур"
  Наступний матеріал
  Відтепер 2 травня у Одесі щороку буде траурним