5.ua

Генпрокуратура порушила 454 справи проти сепаратистів

  Генеральна прокуратура України порушила 454 кримінальні справи проти сепаратистів.


  Про це сказав перший заступник генерального прокурора Микола Голомша сьогодні на прес-конференції в Києві, повідомляє УНІАН.

  Зокрема, за його словами, "наразі нам заважають не тільки окремі прояви сепаратистськи налаштованих осіб до зриву виборів, ми маємо прояви окремих кримінальних груп до зриву виборів на території України".

  Як наголосив Голомша, на сьогоднішній день правоохоронними органами, в тому числі Генеральною прокуратурою, внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 454 кримінальних правопорушення, які розслідуються правоохоронними органами. В тому числі йдеться про захоплення будівель, блокування доріг, залякування громадян. Голомша зазначив, що прокуратурою зафіксовано більше 20-ти кримінальних правопорушень щодо перешкоджання виборчому процесу, перешкоджання окремим партіям у проведенні виборчої кампанії.

  "На сьогодні вся правоохоронна система зорієнтована на те, щоб ми могли отримати легітимно обраного президента, якого обере вся Україна", - запевнив перший заступник генпрокурора.

  За його словами, органи влади здійснюються всі необхідні заходи для того, аби вибори відбулись.
  Попередній матеріал
  Лавров хоче єдиного євроантлантичного простору, але без просування ЄС на схід
  Наступний матеріал
  Пентагон: Кремль відвів частину військ, але це може бути перегрупування