mil.gov.ua

Гелетей: Ми маємо численні докази застосування терористами зброї російського походження

  Міноборони має численні докази застосування терористами зброї російського походження.  Про це під час спілкування з журналістами в зоні проведення АТО заявив міністр оборони України, генерал-полковник Валерій Гелетей, пише УНІАН.
   

  "Ми маємо численні докази застосування терористами зброї російського походження", - сказав він.

  Згідно з повідомленням, керівник військового відомства продемонстрував представникам ЗМІ зброю та боєприпаси, вилучені у бойовиків під час звільнення міста Слов'янськ.

  "Ви бачите зброю, вилучену у терористів. Це – протитанкові керовані ракети, призначені для ураження танків та броньованої техніки. Їх менший аналог – "Фагот", вогнемети виробництва 2002 року, переносні зенітно-ракетні комплекси, пускові механізми та ракети до них", - розповів він.

  Гелетей повідомив, що зараз багато автомобільних шляхів заміновано терористами.

  За його словами, йдеться про траси Слов'янськ – Краматорськ, Слов'янськ – Артемівськ.

  "Чимало мін та снарядів, які не спрацювали, лежить прямо на узбіччі та проїжджій частині. Існує вірогідність їх детонації, тому ми вживаємо заходів для максимального пришвидшення розмінування та знешкодження мін і боєприпасів. З цією метою практично цілодобово до виконання завдань залучені визначені підрозділи відповідного профілю", – повідомив він.
  Попередній матеріал
  У Криму скасували заборону на ввезення українських товарів
  Наступний матеріал
  Запрацював урядовий сайт для переселенців