Геращенко просить ГПУ перевірити, чи причетні Королевська і Єфремов до фінансування бойовиків

  Уповноважена Президента з мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, народний депутат Ірина Геращенко направила запит у Генпрокуратуру з проханням перевірити причетність нардепа від "Опозиційного блоку" Наталії Королевської та колишнього депутата від "Партії регіонів" Олександра Єфремова до фінансування бойовиків на сході України.

  Про це Геращенко повідомила на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

  "Спрямувала запит до Генпрокуратури з вимогою перевірити інформацію щодо причетності Наталії Королевської до фінансування терористів і вбивць, які самі зізнаються в її підтримці. А взагалі-то на Донбасі навіть малі діти знають, що ця панянка, яка на камери рве на собі свої жилєтки "за мірних житєлей", продовжує заробляти на нелегальних копанках і експлуатації рабської праці нещасних людей. Тим часом її ідейний керівник і батько у політиці Єфремов в Альпах п'є французьке шампанське", - написала вона.

  "Думаю, Генпрокуратура зобов'язана якнайшвидше перевірити інформацію про причетність цих двох і їх сімей до фінансування терористів і сепаратистів", - наголосила Геращенко.

  Попередній матеріал
  На авіабазі НАТО в Литві викрили російську шпигунську мережу - ЗМІ
  Наступний матеріал
  У Мелітополі застрелили місцевого бізнесмена - ЗМІ

  Царьов і Королевська зійшли з президентських перегонів

  ГПУ досі не відкрила справ проти Іванющенка і Єфремова

  ГПУ порушила справу проти Єфремова

  СБУ веде кримінальні впровадження проти Єфремова, Левченка, Колесніченко і Калетник - Наливайченко