фотограф
5.ua

Французький фотограф покаже європейцям Україну у війні

Француз камбоджійського походження Тео Хаммінг Буф’є вирішив показати у Європі світлини воєнної України.

Під час візиту до Києва фотографа-аматора так надихнула країна у війні, що той захотів відзняти портрети переселенців, волонтерів, бійців АТО та об’єднати їх в один фотопроект, який би показав Україну європейцям такою, якою вона є насправді. Почав він свою роботу він із портретів дітей-переселенців. 

Уже вдруге за рік Тео Хаммінг Буф’є з самого серця Франції приїздить до України. На меті він має показати Європі справжнє обличчя країни, яку огорнула війна. Правда, аби нікого не провокувати, бажає залишатися невпізнанним.

"Коли у квітні минулого року я повернувся з Києва до Парижа, то відчув невимовну провину перед Україною. Я зрозумів, що повинен якось допомогти. І вирішив зробити серію портретів українців. Зокрема, переселенців. І показати через них справжню сьогоднішню Україну", - заявив Буф’єр

Про життя переселенців сам фотограф знає з власного досвіду – уродженця Камбоджі війна змусила емігрувати, коли йому було десять років. "Я особисто знаю, що таке бути переселенцем. Я був вимушений залишити Камбоджу, свій дім та своїх рідних", - підкреслює він.

На думку Буф’єра, Європа не розуміє, що насправді відбувається в Україні. Тому він вирішив на власні очі побачити і показати це не тільки французам, а й німцям, американцям і канадцям. Податися планує і до великих міст, і до маленьких селищ, фотознімки робитиме навіть на Сході. Він запевнив, що під портретами буде написана особиста історія цих людей. Окрім переселенців Буф’єр також робитиме портрети волонтерів, військових та інших людей, причетних до подій на Сході.

Детальніше дивіться в сюжеті "5 каналу".

Ганна Іванова, "5 канал".

Попередній матеріал
З сайту російського МВС зникла інформація про розшук "заступника міністра ДНР"
Наступний матеріал
Рада підтримала за основу законопроект, який забороняє військовим в зоні АТО користуватися мобільними телефонами

У Австралії фотограф зробив дивовижні світлини бурхливого океану

У США вперше сфотографували гігантське 3200-річне дерево у повний зріст

Сибірський журналіст опублікував фотографії моторошних наслідків пожежі в російській Хакасії

У столиці презентували кінострічку про захисників Донецького аеропорту