Фортифікації другої оборонної лінії готові на 90-95% - Жебрівський

  Голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Жебрівський проінспектував стан готовності фортифікаційних споруд другої оборонної лінії у секторі "М". За результатами чого заявив про її практично повної готовності.

  Про це повідомляє у вівторок прес-служба Донецької ОДА. "Фактично мені доповіли про готовність об’єктів 2-ї лінії на 90-95%. Чітко визначені відповідальні особи. За кожним взводно-опорним пунктом закріплені райони і міста області, чітко визначені терміни актів прийому-передачі об’єктів. З 29 по 30 червня почергово вони мають бути здані в експлуатацію Міністерству оборони України ", - зазначив Жебрівський.

  Окремо голова Донецької ОДА відзначив, що є питання щодо стану готовності третьої лінії оборони. "Ці питання потрібно узгоджувати в Києві. Думаю, вони будуть вирішені. Також будуть визначені відповідальні особи, закріплені райони і міста, і в термін, визначений Верховним головнокомандувачем, фортифікаційні споруди 3-ї лінії будуть здані вчасно і в повному обсязі", - наголосив Жебрівський. 

  Попередній матеріал
  Youtube запускає новинний канал з відеороликами з місця подій
  Наступний матеріал
  Підозрюваного у вбивстві Бузини випустили з-за ґрат