5 канал

Федічев: Нам потрібний абсолютно інший стан військової дисципліни

Кабінет міністрів підтримав збільшення оборонного бюджету в 2016 році на рівні 5% від валового внутрішнього продукту.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону заявив директор Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міністерства оборони України Валентин Федічев.

"Станом на вересень 2014 року ми мали можливість мати у складі сил Антитерористичної операції всього до 50 боєздатних батальйонів. У вересні 2015 року - втричі більше - до 150 навчених, екіпірованих, всебічно забезпечених батальйонів", - сказав він.

За його словами, за 2015 рік було виділено 45 млрд грн на фінансування ЗСУ. "За підвищенням боєздатності Збройних Сил України стоять неймовірні зусилля всього українського народу. Саме народ України дав у 2015 році на фінансування Збройних Сил рекордний бюджет за часи незалежності - майже 45 млрд грн. Кабінет міністрів підтримав збільшення оборонного бюджету в 2016 році на рівні 5% від валового внутрішнього продукту. Це громадянський подвиг українського народу", - зауважив Федічев.

Він також наголосив, що необхідно змінити стан військової дисципліни. "Нам потрібний абсолютно інший стан військової дисципліни, стан правопорядку. На жаль, події у районі Херсонщини, в районі переходу до Криму показали, що нам потрібна зовсім інша військова дисципліна", - підкреслив він.

Нагадаємо, за словами міністра оборони України Степана Полторака, боєготовність української армії достатня, щоб не допустити наступу російських військ.

Попередній матеріал
У Києві на хабарі понад 600 тис. грн затримали голову Держслужби зайнятості (відео)
Наступний матеріал
Турчинов погодився з Лавровим: З України треба вивести найманців – ЗС РФ з Донбасу і Криму