Евакуацію людей з Авдіївки і Дебальцевого тимчасово припинили через обстріли

  Терористи поновили обстріли, то ж операцію з евакуації цивільних із Авдіївки і Дебальцевого рятувальники мали перервати.

  Про це повідомляє прес-центр Держслужби з надзвичайних ситуацій України.

  "Сьогодні, 8 лютого, організованого переміщення громадян з міст Авдіївка та Дебальцеве, а також з довколишніх населених пунктів (Новогригорівка, Комуна, Миронівське, Красний Пахар, Чорнухине), як це відбувалося в попередні дні, що не здійснювалося, у зв'язку з активними бойовими діями", - йдеться в повідомленні.

  Як пояснили у відомстві, керівництво АТО заради безпеки людей не допустило автомобілі КрАЗ і автобуси для евакуації до зазначених населених пунктів.

  Разом з тим зазначається, що за добу в транзитні пункти на вокзалах Слов'янська і Костянтинівки звернулося та зареєструвалося 327 осіб, з них 18 дітей, які самостійно залишили населені пункти області, які піддаються обстрілам.

  Загалом, за даними ДСНС, починаючи з 28 січня, із зони бойових дій в Донецькій області рятувальниками та волонтерами було вивезено, а також самостійно покинули міста близько 5 тис. людей, з них близько 1 тис. дітей.

  Попередній матеріал
  Під Харковом затримано жителя Донеччини за підозрою у тероризмі
  Наступний матеріал
  У Маріуполі пройшов традиційний недільний мітинг проти агресії РФ