5 канал

Екс-заступник міністра оборони: У разі проведення Путіним широкомасштабної операції нашої підготовки недостатньо

У разі проведення Путіним широкомасштабної операції нинішньої підготовки України буде замало.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив екс-заступник міністра оборони України Леонід Поляков.

"Тих позитивних моментів, які ми спостерігати на тактичному рівні, тобто в нас акцент робився на підготовку батальйонів, бригад, створення нових підрозділів, їх оснащення, в цьому плані можна сказати, що ми вже готові успішно вести антитерористичну операцію. Але якщо там десь у Путіна, чи навколо нього щось знову перемкне і вони почнуть широкомасштабну операцію, ну це, скажімо так, АТО плюс Сирія, то на підготовку цього сценарію було зроблено недостатньо", - сказав він.

Поляков додав: "Чому недостатньо? Тому що "Укроборонпром" випускав більше продукції для сухопутних військ, для повітряних сил, для військово-морських сил, для розвідки. Засоби збройної боротьби, сучасні, вони набагато дорожчі, ніж для сухопутних військ, і там бюджет недостатньо фінансував та й наша оборонна промисловість швидко перебудуватися на забезпечення власних потреб не могла".

Нагадаємо, за словами секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, на 2016 рік бюджет на оборону склав 114 млрд грн.

Попередній матеріал
Доходи держбюджету за 2015 рік зросли на 50% - Яценюк
Наступний матеріал
Українські прикордонники готові зайняти пункти пропуску на окупованих ділянках українсько-російського кордону - ДПСУ