тристороння контактна група
ZN.ua

Досягти нових домовленостей у Мінську про відведення озброєння не вдалося

  Досягти нових домовленостей про відведення озброєння на сході України на засіданні у Мінську так і не вдалося.

  Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна", посилаючись на джерело в контактній групі. "На жаль, поки немає підсумкового остаточно узгодженого документа, готового до підписання. Робота буде продовжена", - заявило джерело агентства.

  Напередодні відбулася зустріч робочої підгрупи з безпеки Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі. Перемови тривали майже півдоби. Як повідомив представник ОБСЄ Мартін Сайдік, за цей час, зокрема, вдалося досягти домовленості щодо розмінування залізничних шляхів.

  "До наступного тижня буде розроблено графік робіт з розмінування і відновлення залізничної інфраструктури на ділянці Микитівка, також окремі райони Донецької області, і Майорська на території, контрольованій Україною. Дана ділянка відіграє важливу роль для здійснення поставок вугілля", - повідомив представник ОБСЄ Мартін Сайдік.

  Нагадаємо, робоча група з гуманітарних питань Контактної групи по Україні погодилася з необхідністю створення умов для відновлення пропускного режиму на лінії розмежування на Донбасі.

  Попередній матеріал
  На Донецькому напрямку тривають обстріли населених пунктів
  Наступний матеріал
  Найбільша бойова активність ворога спостерігається біля Донецька – прес-центр АТО