Фото podrobnosti.ua

Донецькі сепаратисти вимагали від місцевого сайту змінити редакційну політику

  Сьогодні, 25 квітня, редакція донецького сайту 62.ua піддалася нападу прихильників Донецької народної республіки.


  Про це йдеться у повідомленні 62.ua

  Близько 16.00 вісім чоловік в балаклавах, масках і з бейсбольною битою зайшли до редакції і в ультимативній формі від імені Дмитра Силакова, який представляє раду Донецької народної республіки, зажадали опублікувати звернення. У ньому вони просять надати  ДНР.

  Крім того, бойовики вимагали, щоб всі ЗМІ на території Донецької народної республіки доносили до населення "тільки достовірну інформацію" і всебічно висвітлювали діяльність ради та інших органів і представництв ДНР.

  Вони вимагали не допускати звинувачувального тону на чиюсь адресу і не застосовувати "специфічні терміни". Також вони вимагали надавати інформацію в прес-службу ДНР про події або пригодах, які можуть, так чи інакше, зачіпати ДНР. Після переговорів з редактором сайту Романом Лазаренко, люди покинули офіс.

  Оперативно прибула за викликом співробітників редакції група оперативного реагування міліції не затримала візитерів , мотивуючи це тим, що законом не заборонено ходити з бітами і в балаклавах. На даний момент у редакції знаходяться співробітники правоохоронних органів і збираюсь пояснення у журналістів.
  Попередній матеріал
  Магера: виборам не завадить навіть надзвичайний стан на окремих територіях
  Наступний матеріал
  На рахунках фіктивних підприємств у банку Курченка заарештовано понад 600 млн грн
  Теги: