5.ua

Донецькі сепаратисти вкрали гербову печатку управління юстиції

  Прес-служба управління юстиції Донеччини повідомляє про крадіжку гербової печатки головного управління юстиції в Донецькій області із захопленої будівлі обладміністрації. Сепаратисти утримують будівлю уже четверту добу.

  Захопивши будівлю, вони оголосили про створення так званої "незалежної донецької республіки". Таке рішення ухвалили на засіданні людей, що назвались "народною радою". В залі не було жодного депутата облради - лише проросійськи налаштовані невідомі. Напередодні ж місцевий проукраїнський рух "Комітет патріотичних сил Донбасу", куди входять громадські організації, патріотичні групи, партії та журналісти, своїм рішенням скасував новий статус регіону. Тим часом, проросійські активісти в захопленому ще в неділю приміщенні ОДА – створили "тимчасовий уряд". Першим його рішенням стала заява про "відставку" чинного голови ОДА та всіх голів силових відомств області.

  Прес-служба головного управління юстиції в Донецькій області повідомляє про крадіжку гербової печатки Головного управління юстиції в Донецькій області із захопленої будівлі обладміністрації.

  Попередній матеріал
  Сьогодні у Кремлі порадяться, чи не відімкнути Україні газ
  Наступний матеріал
  Під захопленою терористами будівлею СБУ в Луганську мітингують кількасот русофілів