unian.ua

Донецькі сепаратисти просять в Росії кредит у $1 млрд

  Керівництво донецьких сепаратистів просить у Росії надати "стабілізаційний кредит" у розмірі 30 млрд рублів (близько $1 млрд). Про це в держдумі Росії на розширеному засіданні представників громадських організацій та органів державної влади заявив один із лідерів донецьких сепаратистів Борис Борисов, пише УНІАН.


  "Єдиний вихід із ситуації полягає в негайному перезапуску економіки регіону на основі російського рубля. Для цього необхідне створення центрального банку і отримання стабілізаційного кредиту від Росії в розмірі як мінімум $1 млрд", - сказав він, уточнивши, що такий банк пропонується створити в Ростові-на-Дону.

  Борисов зазначив, що необхідність надання такого кредиту пояснюється тим, що економіка Донбасу становить приблизно понад 1 трлн рублів річного валового регіонального продукту. Кредит на $1 млрд складає близько 2-3% від ВВП Донецької області.

  За його словами, це невелика сума, але вона допоможе організувати "нормальний господарський обіг" в області.

  "Це невелика цифра. На підставі внутрішніх ресурсів можна було б докапіталізувати цю суму вдвічі і мати достатньо засобів для організації нормального господарського обігу", - заявив він.
  Попередній матеріал
  Для школярів Донбасу екранізували Конотопську битву
  Наступний матеріал
  Завтра відбудеться перше засідання нової Київради