5.ua

Донецькі сепаратисти передумали роззброюватись і вести перемови

  Донецькі сепаратисти заявили, що не підуть на переговори з Києвом після сьогоднішніх подій у Маріуполі. Про це повідомив самопроголошений "співголова уряду" так званої "Донецької народної республіки" Мирослав Руденко.


  Донецькі сепаратисти заявили, що не підуть на переговори з Києвом після сьогоднішніх подій у Маріуполі. Про це повідомив самопроголошений "співголова уряду" так званої "Донецької народної республіки" Мирослав Руденко. Раніше донецькі бойовики обіцяли роззброїтися після сепаратистського "референдуму", який запланували на 11-те травня.

  Разом з тим, озброєні автоматами Калашникова люди вирушили для підтримки екстремістів в Маріуполь. У всіх у них є нашивки "Батальйон Схід". Екстремістів урочисто проводили з площі Леніна до Донецька під пісню "Прощання слов'янки", повідомляє "Муніципальна газета".

  20 терористів знищено, 4 взято в полон - такі підсумки антитерористичної операції в Маріуполі за даними міністра внутрішніх справ Арсен Аваков. Зранку група терористів приблизно з 60-ти осіб, озброєних автоматичною зброєю, атакували міськвідділ міліції. Після цього розпочався справжній бій. Будівля міськвідділу згоріла майже вщент. Значна частина нападників, за словами Арсена Авакова, залишила зброю і втекла до житлових кварталів міста. Чільник МВС наголосив, що підрозділи антитерористичної операції отримали підкріплення, і вкотре попередив, що силовики стрілятимуть у терористів на ураження.
  Попередній матеріал
  Меркель: Європа ніколи не змириться з окупацією Криму
  Наступний матеріал
  Міліція затримала у харківському лісі 10 провокаторів