5.ua

Донецькі сепаратисти оголосили війну Ахметову

  Так звана "Донецька народна республіка" в особі самопроголошеного "голова президії" Дениса Пушиліна оголосила про початок націоналізації підприємств у регіоні.


  За його словами, це пов'язано з тим, що Ахметов не хоче платити податки до бюджету ДНР і, мовляв, "зробив вибір не на користь народу Донбасу".

  Фактичне оголошення війни найвпливовішій людині регіону стало відповіддю на вчорашню заяву Ріната Ахметова, в якій він засудив дії сепаратистів, які виливаються у насильство і мародерство, та переростають – дослівно – у "геноцид Донбасу".

  Нагадаємо, сьогодні на підприємствах Ріната Ахметова сьогодні відбувся попереджувальний страйк проти насильства і сепаратизму. Акцію підтримали місцеві підприємці та автомобілісти, терористи ж намагались протидіяти їй, зокрема і з застосуванням насильства проти учасників та їх авто.

  Також місцеві ЗМІ повідомили про те, що у Донецькій області озброєні терористи перекрили автошлях в районі Ясинуватського посту ДАІ (на в'їзді до Донецька) та розвертають всі автобуси, що їдуть у Донецьк з боку Горлівки та Єнакієва.

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих внаслідок зіткнення поїздів під Москвою збільшилась до шести
  Наступний матеріал
  Один з в'їздів до Донецька перекрили озброєні бойовики