court.gov.ua

Донецька прокуратура передала до суду справи сімох міліціонерів, які перейшли на бік терористів

  Прокуратура області направила до суду обвинувачення щодо семи міліціонерів-зрадників, які перейшли на бік терористів "ДНР".

  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

  За даними відомства, слідче управління прокуратури завершило досудові розслідування у семи кримінальних справах стосовно міліціонерів-зрадників. Усіх їх обвинувачують в участі у терористичній організації.

  Правоохоронці з'ясували, що в період з червня по липень 2014 року, коли бойовики захоплювали адміністративні будівлі у містах Донецької області, семеро правоохоронців самоусунулися від виконання службових обов'язків і залишилися в місті Донецьку.

  "Через деякий час усі вказані особи, всупереч присязі працівника органів внутрішніх справ України, вступили до лав бойовиків та стали членами одного зі збройних формувань - так званої "поліції МВС ДНР", - ідеться в повідомленні.

  Зазначається також, що серед екс-правоохоронців – шість чоловіків і одна жінка. Вони працювали у підрозділах МВС України в Донецькій області. Наразі всі обвинувачувані залишаються на тимчасово окупованій бойовиками території. Таким чином, прокуратура вирішила передати справи для їх заочного засудження. За співпрацю з терористами їм загрожує до 15 років позбавлення волі.

  Нагадаємо, нещодавно співробітники СБУ затримали на Донеччині міліціонера, який співпрацював із терористами "ДНР".

  Попередній матеріал
  У США водій вантажівки виграв у лотерею $153 млн
  Наступний матеріал
  Аваков хоче негайно перевести армію на контрактну основу