фото radiosvoboda.org

Донецький аеропорт повністю зруйнований

  В результаті чергового підриву російськими терористами залишків нового терміналу летовища у Донецьку будівля остаточно завалилась.

  Про таке повідомляють низка користувачів соцмереж та вітчизняних ЗМІ. 

  Зокрема, редактор видання Цензор.НЕТ Юрій Бутусов на своїй сторінці у Facebook повідомив: "Новий і старий термінал, вежа управління, все, що могло послужити, як опорний пункт оборони - повністю знищено. Аеропорт прострілюється прямою наводкою, але з будівлі нового терміналу останні захисники, які вижили, пішли тільки сьогодні", - написав він.

  Цю інформацію підтвердив у Facebook координатор руху "Народний фронт" Георгій Тука: "Частині хлопців вдалося покинути аеропорт, частина потрапила в полон. Є надія, що під завалами ще є живі бійці", - підкреслив волонтер.

  Побратими оборонців з полку "Азов" прокоментували подію так: "Епопея героїчної оборони тривала 242 дні. Це більше, ніж оборона Сталінграду і Москви у роки Радянсько-німецької війни. Це більше, ніж інколи триває ціла війна. Українські воїни тримали оборону в умовах, коли оборонятись в принципі неможливо. Кілька десятків тих, кого назвали кіборгами, боронили декілька кілометрів української землі на передовому форпості Української Держави...

  ДАП – це наші Фермопіли, наш Дім Павлова... Нечесна війна триває, і нечесно виграна противником битва ще стане поперек горла окупантам. Не одна сотня ворогів заплатила нікчемними життями за те, що повірила у путінську пропаганду про боягузливих хохлів, і багато заплатить ще".

  Нагадаємо, героїчна оборона донецького летовища тривала близько 8-ми місяців - з 26 травня 2014-го по 22 січня 2015-го. За свою надлюдську стійкість українські захисники отримали від ворога прізвисько "кіборги".

  Остаточне знищення останнього придатного до оборони об'єкту на території донецького аеропорту стало наслідком нового вторгнення путінських військ на територію України та надзвичайно кривавого 7-денного штурму, вчиненого регулярними військами РФ.

  Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає День Соборності та вшановує роковини загибелі перших Героїв Небесної сотні внаслідок безуспішних спроб режиму Януковича придушити силою Революцію Гідності.

  Попередній матеріал
  Уряд оперативно забезпечуватиме військових речовим майном - Яценюк
  Наступний матеріал
  У штабі АТО досі не знають, чи залишились українські бійці в Донецькому аеропорту