фото - скріншот з відео

Добровольці затримали в Іловайську нових російських десантників

  Солдатів з Росії на територію України відправляють із безпосереднім наказом на ведення бойових дій проти українців. Про це зізнаються полонені контрактники Збройних сил Російської федерації з 31-ї Ульяновської повітрянодесантної бригади (в/ч 73612).


  В мережі з’явилося відео допиту затриманих під Іловайськом росіян. 25-річний Руслан Ахметов та 31-річний Арсеній Ільмітов розповіли, що до останнього моменту керівництво не повідомляло їм справжньої мети, пояснюючи переїзди проведенням навчань у Ростовській області. Проте коли солдати опинилися на кордоні із Україною – солдатам видали боєприпаси та озвучили наказ: йти в бій. Після цього колона штатної військової техніки збройних сил Російської федерації увійшла на українську територію.

  "Под эгидой учений, не знали куда едем сначала, ночью приехали. Ночью выехали, утром оказались около границы, Украины… Потом сказали: "вперёд на**й"... Ну, б**дь, выдали боеприпасы и запустили, пропустили на территорию Украины… Да, с военной техникой, штатной", – розповів рядовий Руслан Ахметов.

  Старший сержант Арсеній Ільмітов додав: "Вместе заезжали. Об Украине сначала и речи не было… На учения приехали, а потом уже, на границе уже поняли..."

  Відеокадри оприлюднили журналіст "Еспресо TV" Єгор Воробйов та оператор Тарас Чкан, які 25 серпня потрапилив оточення під Іловайськом.

  Раніше неподалік від російсько-українського кордону у Донецькій області були затримані 10 російських десантників з документами та зброєю. Вони розповіли, що не знали, куди їдуть і попали під обстріл "Градів" з РФ.


  Попередній матеріал
  Тимчасовий уряд Лівії пішов у відставку
  Наступний матеріал
  РНБО: звернення Путіна до терористів підтверджує, що вони контролюються Кремлем
  Loading...