public.od.ua

До Одеси їде військова спецтехніка через терористичну загрозу - МВС

  Міліція, Нацгвардія і армія проведуть оперативно-профілактичне відпрацювання Одеси через терористичну загрозу.

  "Через терористичну загрозу, що нависла над нами, правоохоронні органи починають оперативно-профілактичне відпрацювання міста. У зв'язку з цим, з метою здійснення контролю над ситуацією, на вулицях обласного центру буде спостерігатися значне пересування спеціального міліцейського та вантажного військового автотранспорту, екіпірованих людей з автоматичним зброєю", - цитує повідомлення Головного управління МВС України в Одеській області агентство Інтерфакс-Україна.

  Начальник Головного управління МВС України в Одеській області Іван Катеринчук звернувся до мешканців і гостей міста із закликом не піддаватися паніці та не хвилюватися.

  "Запевняю, що законослухняним громадянам у цій ситуації боятися нічого, - ці люди вийшли на вулиці, щоб захистити вас від терористичної загрози. Адже тільки протягом останнього місяця на території міста сталося п'ять терактів, останній з яких забрав людське життя", - сказав Катеринчук.

  Він попередив, що під час несення служби співробітники міліції будуть зупиняти і перевіряти підозрілих осіб, проводити огляд особистих речей, і від одеситів у цій ситуації чекають співпраці.

  Зокрема, Катеринчук попросив містян повідомляти будь-яку інформацію, що стосується пересування невстановленої техніки та груп людей, оренди житла або тимчасового поселення незнайомих осіб, які ведуть прихований спосіб життя.

  Крім того, начальник облУВС закликав керівників політичних сил, об'єднань і партій утриматися в цей період від проведення різного роду масових заходів - протестних акцій, пікетів, мітингів.

  Розпочнеться операція вже ввечері в понеділок, проте її терміни і подробиці поки що не відомі.

  Попередній матеріал
  Миколаїв потерпає від хуртовини
  Наступний матеріал
  ДАІ перекриє центр Києва на Новий рік

  Одеса: вибух в офісі волонтерів АТО визнали терактом

  У потязі Луганськ-Одеса виявили вантаж зброї

  У Південній Пальмірі відбулася акція «Одеса за Україну»

  Дніпропетровщина та Одещина отримали нових "силовиків"