реабілітація дітей у Литві 5.ua

До Литви на психологічну реабілітацію вирушили 9 дітей учасників АТО

На психологічну реабілітацію вирушили до Вільнюса 9 дітей учасників АТО та вимушених переселенців із Донбасу та Криму.

Запросила їх спілка литовських стрільців, яка займається патріотичним вихованням молоді. П'ять днів хлопці та дівчата житимуть у наметовому містечку. Оздоровлення природою проходитимуть підлітки віком від 15 до 19 років. Окрім дозвілля просто неба для них підготували чимало екскурсій, зустріч із керівництвом держави та українськими армійцями, які наразі лікуються у Литві.

"Мета проекту - відірвати дітей від тих подій, які зараз відбуваються в Україні. І в якійсь мірі абстрагувати", - зазначила голова правління ГО "Ініціатива Е+" Оксана Сивак.

"Мій тато рік був у зоні АТО. Я вперше їду за кордон, саме в Литву. Очікую приємних емоцій, гарних вражень, познайомитися з гарними людьми", - сказала Марина Мазуренко.

"Я зі Слов'янська. Зараз живу у Львові. А тато мій зараз в армії, його забрали. Я люблю активний відпочинок", - додав Богдан Макаров.

Нагадаємо, 29 липня, Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи".

Попередній матеріал
Впродовж доби терористи 127 разів відкривали вогонь з "Градів" та мінометів по позиціях АТО
Наступний матеріал
З початку березня бойовики 135 разів застосовували "Гради" - генерал СЦКК