Фото uintelligencer.org

До Луганської області незаконно прорвався броньований джип Жириновського "Тигр"

  Увечері в середу, 7 травня, до Луганської області через державний кордон з боку Росії незаконно прорвався броньований джип російського політика Володимира Жириновського ”Тигр”.


  Про це з посиланням на відділ зв`язків з громадськістю ГУ МВС України в Луганській області, повідомляє УНІАН, в`їзд броньованого автомобіля було здійснено несанкціоновано.

  За повідомленням правоохоронців, у середу, 7 травня, о 18:10 до Контрольно-пропускного пункту "Ізваріно" на 4 мікроавтобусах під`їхали 30-35 озброєних осіб у камуфляжі і масках і зупинилися на відстані 200 м від КПП.

  "Приблизно о 20:30 через державний кордон з території Російської Федерації через огорожу "Хвиля" здійснив несанкціонований в`їзд на територію України автомобіль "Тигр" (УЕ 986 К 77 рус), який поїхав в невідомому напрямку. Після цього невідомі на мікроавтобусах з місця події зникли", - йдеться в повідомленні міліції.

  Наразі автомобіль перебуває у так званого "народного губернатора Луганщини" Валерія Болотова, який пообіцяв взяти його на баланс "об`єднаної армії південного Сходу". За словами очевидців, у даний момент "Тигр" стоїть на внутрішньому подвір‘ї захопленої сепаратистами будівлі Луганської облдержадміністрації.

  Нагадаємо, раніше Жириновський пообіцяв подарувати свій автомобіль "Тигр" луганським сепаратистам. 
  Попередній матеріал
  У Польщі не вірять миролюбним заявам Путіна
  Наступний матеріал
  Сепаратисти не послухались Путіна і не скасували "референдум"