17tv.com.ua

Для відбудови Донбасу використають заморожені місцеві бюджети окупованих районів - Порошенко

  Президент Петро Порошенко 23 жовтня підписав Закон України "Про внесення змін до пункту 24 розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України" від 6 жовтня 2015 року № 714-VIII щодо перерозподілу коштів на відновлення Донбасу.

  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Закон, прийнятий Верховною Радою, законодавчо унормовує можливість використання залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів, які нині не перебувають під контролем державної влади. Тепер кошти місцевих бюджетів, можуть перенаправлятися "на відновлення об'єктів соціальної і транспортної інфраструктури, житлового фонду та систем забезпечення життєдіяльності, включаючи їх утримання, на території Донецької та Луганської областей, а також на соціально-економічний розвиток відповідних регіонів шляхом тимчасового залучення таких коштів та їх спрямування у вигляді субвенції обласним бюджетам відповідно Донецької та Луганської областей".

  Набрання чинності цього закону дасть змогу "забезпечити ефективне використання наявних фінансових ресурсів на зазначену мету та сприятиме якнайшвидшому відновленню пошкоджених чи зруйнованих під час проведення АТО об’єктів інфраструктури, житлового фонду, систем забезпечення життєдіяльності на території Донецької та Луганської областей". За інформацією Держказначейства, повідомляє "Дзеркало тижня", обсяг заморожених коштів на рахунках місцевих бюджетів Донецької області становить 2 млрд гривень, Луганської – 1 млрд.

  Як повідомляв 5.ua, в липні 2015 року голова Державного агентства з питань відновлення Донбасу Вадим Черниш заявив, що на відновлення цього регіону після бойових дій треба $1,8 млрд.

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон, який дозволяє служити за контрактом півроку
  Наступний матеріал
  Лисенко: За минулу добу в зоні АТО обійшлося без втрат