5.ua

Дії нападників на прокуратуру Донецької області кваліфіковані як тероризм

  Прокуратура Донецької області здійснює процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні, розпочатому Управлінням СБУ у Донецькій області, за фактом захоплення будівлі обласної прокуратури.
  Про це 2 травня повідомила прес-слжуба Генпрокуратури України.

  Як зазначили у ГПУ, дії бойовиків кваліфіковані як терористичний акт.
  " 1 травня адміністративне приміщення Донецької обласної прокуратури оточили близько 3000 осіб, які мали при собі вогнепальну зброю, пляшки з запальною рідиною та кийки. Агресивно налаштовані групи проросійських сепаратистів розпочали сутички та кидали каміння і пляшки в працівників міліції, які охороняли будівлю прокуратури. В результаті нападу 23 працівники міліції та військовослужбовці Національної гвардії отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Терористи, прорвавшись до приміщення прокуратури, фактично вчинили там погром", - підкреслили у Генпрокуратурі України. 

  Як наголосив прокурор Донецької області Микола Франтовський: " Зі злочинними угрупованнями, які вдалися до відвертого терору в інтересах зовнішнього агресора, будь-які перемовини неприйнятні. А державні зрадники обов’язково відповідатимуть за усі вчиненні злочини за законами України".

  На цей час слідчі ГПУ продовжили здійснення слідчих дій за цими фактами.
  Попередній матеріал
  "Аерофлот" припинив літати у Донецьк
  Наступний матеріал
  Силовики продовжують АТО у Краматорську - Аваков