Фото ДПСУ

Держприкордонслужба заявляє про нічні зіткнення з терористами на Луганщині

  Пізно ввечері 16 червня неподалік населеного пункту Бірюкове (Луганська область)  угруповання прикордонників вступило в бойове зіткнення із терористами, які слідували в напрямку міста Свердловськ.
  Про це 17 червня повідомляється на офіційному сайті прикордонного відомства.

  Як зазначили у Держприкордонслужбі (ДПСУ), у результаті збройного протистояння терористи відступили. Прикордонники втрат не зазнали. Разом із військовослужбовцями Збройних Сил проведено зачистку району.

  Окрім цього в підрозділах Держприкордонслужби продовжується підготовка резервів. Вони отримують необхідну бойову підготовку, комплектуються матеріально-технічними засобами та будуть направлені для посилення підрозділів на українсько-російській ділянці кордону.

  "Короткий курс підготовки на базі прикордонних загонів проходять і мобілізовані. З ними проводяться щоденні тренування щодо дій під час нападу на прикордонні наряди, відбиття атак або блокування місць розташування підрозділів, проводяться  навчальні стрільби з різних видів зброї", - підкреслили у ДПСУ.

  Нагадаємо, сьогодні  вночі позиції прикордонників та військовослужбовців ЗС України в районі населеного пункту Олексіївське (Луганська область) були обстріляні масивним вогнем з 8 мінометів
  Попередній матеріал
  В Уряді створено кризовий енергетичний штаб
  Наступний матеріал
  8 міст і сіл Донеччини мають проблеми з водопостачанням