Держсанепідслужба передала гуманітарний вантаж на Донбас аби запобігти епідеміям

  В Державній санітарно-епідеміологічній службі України була створена робоча група під керівництвом в.о. голови Святослава Протаса, яка з метою забезпечення безперебійної роботи Держсанепідслужби на територіях проведення АТО доставила та передала своїм колегам із Донецької та Луганської областей матеріальні цінності на суму понад півмільйона гривень.

  Про це 23 грудня повідомили у Держсанепідслужбі.

  Як зазначено у повідомленні, серед зібраної територіальними структурними підрозділами Держсанепідслужби України допомоги: поживні середовища, хімічні реактиви, деззасоби, педикулоцити, інсектициди, витратні матеріали та близько 1 тони палива. Також з Полтавської області колегам із Луганської області було передано легковий автомобіль.

  "Було проведено робочі наради з працівниками служби та зустріч з губернатором Луганської області Геннадієм Москалем щодо вирішення питання забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення на територіях АТО в умовах реорганізації Держсанепідслужби", - підкреслили у відомстві.

  Держсанепідслужба України також висловила подяку всім керівникам територіальних структурних підрозділів Держсанепідслужби, які надали допомогу своїм колегам у Донецькій та Луганській областях.

  Попередній матеріал
  У Харкові почали судити Топаза
  Наступний матеріал
  У Нікарагуа зібралися збудувати канал, що сполучить Атлантичний та Тихий океани

  Гуманітарна допомога з Польщі вже прибула до Харкова

  В Авдіївку їде гуманітарна допомога з Краматорська

  Окуповані Росією райони Донбасу чекає гуманітарна катастрофа - аналітик

  Гуманітарна допомога з Німеччини дозволить побудувати 4 тис. місць тимчасового проживання для переселенців