5.ua

Демобілізовані бійці із Черкас самі влаштовують своє життя

Не чекати піклування держави, а власноруч влаштовувати життя вирішили демобілізовані бійці з Черкас.

Після повернення з війська вояки не змогли знайти роботу, тож об'єдналися і вирішили заснувати власну справу. Організовують фірму з охорони і планують у подальшому допомагати таким, як вони.

Ігор Довбиш – колишній приватний підприємець. Коли чоловіку прийшла повістка, він покинув бізнес і пішов на війну. За майже півтора роки у війську став старшиною розвідувального взводу 128-ї гірсько-піхотної бригади. Брав участь у найгарячіших боях на Сході. А після демобілізації не зміг повернутися до колишнього життя. Зізнається - через психологічний бар'єр. Спілкуватися з людьми, які не знають, що таке війна, стало важко. Тож вирішив почати бізнес із колишніми побратимами по службі.

Перш ніж заснувати охоронну фірму, колишні бійці 128-ї бригади створили громадську організацію. Її мета - допомога в адаптації демобілізованих бійців до мирного життя. Шукають їх по всій області та запрошують до співпраці.

Нині триває процес реєстрації майбутнього охоронного підприємства. А у подальших планах ініціативних черкасців - зайнятися військово-патріотичним вихованням молоді.

Попередній матеріал
У Кривому Розі - масовий мітинг з вимогою перерахувати голоси виборців (відео)
Наступний матеріал
У Німеччині скасували футбольний матч з Нідерландами, вболівальників евакуювали зі стадіону