Демобілізація в Україні виконана майже на 80% - Муженко

  Начальник Генштабу ЗСУ генерал-полковник Віктор Муженко заявляє, що оголошена демобілізація виконана майже на 80%, і сподівається, що до 5-7 травня всі бійці, котрі підлягають демобілізації зможуть відправитися додому.

  "Сьогодні з війська демобілізовано близько 30 тис. бійців. Це майже 80 відсотків усіх, хто має звільнитися", - сказав начальник Генштабу в інтерв'ю, опублікованому на сайті Міноборони.

  Муженко підкреслив, що є певні об'єктивні труднощі в процесі демобілізації. За його словами, щоб демобілізувати людину, потрібно, щоб її місце зайняв інший підготовлений фахівець.

  "На це може знадобитися ще тиждень-другий. Ми розраховуємо, що всі мобілізовані під час першої черги мобілізації зможуть відбути додому не пізніше 5-7 травня", - зазначив Муженко.

  Згідно з указом президента України Петра Порошенка, в період з 18 березня по 1 травня 2015 проводиться звільнення в запас (демобілізація) військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації на особливий період відповідно до указу президента від 17 березня 2014 №303 "Про часткову мобілізацію".

  Попередній матеріал
  Прокуратура вивчає правомірність дій посадовців Нацбанку
  Наступний матеріал
  Швейцарія чекає від України ретельного розслідування щодо фінансових активів попередньої влади