Демілітаризувати Широкине не можна, інакше терористи одразу займуть селище - "Азов"

Демілітаризація Широконого неможлива, адже терористи, які не укладали жодних угод, одразу займуть стратегічні позиції і місто Маріуполь опиниться під прямим обстрілом.

Про це в ефірі "5 каналу" телефоном із зони Антитерористичної операції повідомив координатор прес-служби полку спецільного призначення Національної гвардії України "Азов" Олександр Алфьоров.

"Демілітаризація Широкиного неможлива. Полк "Азов" - це частина Національної гвардії, і якщо буде розпорядження відійти з Широкиного, ми відійдемо. Але ми наполягаємо на тому, що Широкине – це брама до Маріуполя. Саме з Широкиного терористи розстрілювали Маріуполь "Градами" 24 січня. Це найнебезпечніша відстань. Широкине - це стратегічна височина для українського сектору "М" в тому напрямку. Якщо залишити Широкине, то це призведе до того, що як тільки військовий контингент української армії відійде звідти, туди неодмінно зайдуть ті, хто не підпорядковуються жодним міжнародним зобов'язанням. Це - терористи, які нічого не підписували і підписувати не будуть, як суб'єкт права, який не має права на цей підпис. Тому, як тільки українська сторона вийде з Широкиного, відразу буде зайнято цей населений пункт, відразу буде зайнята ця стратегічна височина. І Маріуполь знову опиниться під прямим обстрілом ворога", - наголосив Алфьоров.

Попередній матеріал
Хроніка АТО за добу: бойовики збільшують активність обстрілів із великокаліберної зброї
Наступний матеріал
Курсанти Нацакадемії СБУ пройшли навчання з тактичної медицини

Уночі бойовики знову обстрілювали Широкине – штаб АТО

Дзиндзя опублікував відео нічного бою в Широкиному – терористи застосовують гармати

Широкине залишається найгарячішою точкою сектору "М", бойовики 8 разів обстріляли селище

Сьогодні російські агресори уже тричі атакували Широкине