Оксана Сироїд
5.ua

Демілітаризація і відведення військ на Донбасі має відбуватися виключно по встановленій Мінською угодою лінії розмежування – Сироїд

Демілітаризація та відведення військ на Сході України має відбуватися виключно ґрунтуючись на лінії розмежування на момент підписання Мінських домовленостей.

Таку думку в ефірі "5 каналу" озвучила заступник голови Верхової Ради Оксана Сироїд. Інакше, за її словами, може з'явитися загроза наступу на Маріуполь.

"Це є так звана лінія зіткнення, а не фактична сьогоднішня лінія окупації. Це є вкрай важливо для Маріуполя. Ідеться про село Широкине. І якщо сьогодні для України приймати відведення військ по фактичній нинішній лінії окупації (…- Ред.), то це означає відкрити наступ на Маріуполь, тобто фактично зробити Маріуполь вразливим", - підкреслила Оксана Сироїд.

Нагадаємо, учора бойовики тричі обстріляли Широкине. За повідомленням штабу АТО, українська сторона постійно працює над тим, щоб у Широкиному була встановлена демілітаризована зона, однак поки цього досягти не вдається через постінйі провокації з боку терористів.

Попередній матеріал
У День пам’яті і примирення в Раду запросять українських ветеранів різних війн
Наступний матеріал
У Миколаєві біля банку сталося збройне пограбування

Громадам необхідно дати закон про місцеве самоврядування – Сироїд

Бійці АТО допомагають мешканцям Широкиного та Бердянського, по яких стріляють бойовики

Генштаб опублікував фоторепортаж з Широкиного - епіцентру бойових дій на Донбасі

Бойовики знову не пропустили спостерігачів ОБСЄ до Широкиного