Дебальцеве в "оперативному" оточенні, йдуть вуличні бої - ЗМІ

  Про таке повідомляє "Новое время" із посиланням на одного із оточених у Дебальцевому бійців.

  Оточені у Дебальцевому підрозділи просять коридор для виходу з котла. Принаймні, про таке пише українське видання "Новое время" з посиланням на телефонну розмову із одним із заступників комбата 25-го батальйону "Київська Русь", який зараз знаходиться в районі Дебальцевого. Ім'я та звання свого джерела журналісти не повідомляють. 

  "Дуже критична, дуже погана ситуація. Дебальцеве на 90% захоплено, йдуть вуличні бої", - сказав замкомбата.

  З його слів, у місті залишилися ряд підрозділів українських військ. Що стосується оточення, то він називає його "оперативним": "Є оперативне оточення. Усі три дороги, які йшли звідти, - заміновані і під щільним вогневим контролем супротивника".

  Разом із тим, співрозмовник видання не пояснив, де саме він знаходиться, і наскільки повно володіє інформацією: "Ми знаходимося з іншого боку, а частина нашого батальйону знаходиться безпосередньо під Дебальцевим. Не у самому Дебальцевому". 

  Важку ситуацію у Дебальцевому підтвердив і інший комбат - чільник батальйону "Донбас" Семен Семенченко у своєму Facebook. Вын закликав Президента віддати наказ про потужний зустрічний удар по нападниках і вирівняти лінію фронту для порятунку життів оборонців міста. 

  Тим часом, у штабі АТО підтверджують важкі бої у Дебальцевому, але запевняють - усі напади українські бійці відбили, і частково контролюють трасу на Артемівськ.

  Попередній матеріал
  НАТО не втручається у військовий конфлікт в Україні, бо боїться російської ядерної зброї - депутат
  Наступний матеріал
  Ситуація в зоні АТО за останню добу