5.ua

Дебальцеве потрібне терористам як потужний транспортний вузол - військові

  Дебальцеве в Донецькій області, якому пророкують долю ще одного котла, є одним з найбільших залізничних вузлів країни. З розгалуженою системою колій, зокрема і в напрямку територій, тимчасово підконтрольних терористам.

  Десятки колій простоюють, колони вантажних вагонів та цистерн – зачинені у депо. Залізничне сполучення у Дебальцевому зупинилося місяць тому. Після того, як терористи почали обстрілювати переїзди, вокзал, лікарню залізничників - працювати стало небезпечно.

  Вогонь терористи ведуть з боку підконтрольних їм населених пунктів, - кажуть бійці нацгвардії. Знають і місце, де зазвичай сидить ворожий мінометник. Часто він переміщується, щоб навести паніку, - розповідають бійці. Терористам потрібна саме залізниця, вважають військові. І нині вони міркують, як разом із рятувальниками відновити роботу вузла бодай в один бік - до Дебальцевого.

  Бійці батальйонів тероборони, військові Збройних сил, Нацгвардії чи не в один голос кажуть: про оточення Дебальцевого говорити зарано. На днях на передовій чекають на підмогу та теплі речі. Дар'я Феденко та Денис Савченко
  Попередній матеріал
  Протягом дня терористи тричі штурмували позиції сил АТО - Селезньов
  Наступний матеріал
  Тернополяни зібрали для вояків АТО 100 кг теплого одягу