Фото gazeta.ua

"Чорні чоловічки" відповіли на розпачливе відеозвернення терориста Гіркіна

  Представник так званих "Чорних чоловічків" – проукраїнських активістів, які ведуть боротьбу на Сході України за її цілісність – заявили, що поведінка сепаратистів на чолі з російським диверсантом Ігорем Гіркіним (він же "Стрєлков" і "Стрєлок") – не гідна справжніх воїнів.


  Про це йдеться у розповсюдженому виданням Gazeta.ua відеозверненні бійця у чорному військовому одязі та балаклаві на тлі повстанського прапора, у якому він висміює заяву Гіркіна про мобілізацію жінок Донбасу в бойові загони, бо місцеві чоловіки, як виявилось, його підтримувати не хочуть.

  "Нещодавно в інтернеті з'явилося невиразне звернення якогось "командувача" терористів самопроголошеної "республіки", де він скаржиться, що чоловіки не хочуть йти в його банду, і він намагається мобілізувати жінок", – повідомив активіст.

  Однак, на його думку, мобілізація жінок – крок, не гідний чоловіка і воїна. "Ховатися за спинами слабших — метод повністю відповідний гнилій суті сепаратистів", – пояснив боєць.

  "Чорний чоловічок" також підкреслив, що така ситуація – природна, бо українці не хочуть вбивати один одного, і Україна неподільна.

  "Український народ єдиний, і скоро українці Сходу від ігнорування закликів сепаратистів перейдуть до боротьби проти них. А ми, патріоти, вже взяли в руки зброю, кожний день поповнюємо свої ряди новобранцями, в більшості своїй зі Сходу України. Мирним жителям Донбасу, які не бажають допомагати відморозкам-окупантам, ми простягаємо свою братню руку і обіцяємо допомогу та захист", – запевнив активіст.

  "Терористи кажуть, що не знайшлося і тисячі чоловіків, готових ризикувати життям заради їхніх дурних сепаратистських ідей. Але будьте впевнені – є десятки, сотні тисяч чоловіків, готових ризикувати життям заради цілісності України", – підсумував спікер.

  Нагадаємо, вчора один із верховод терористів у Слов’янську – громадянин Росії і агент ГРУ ГШ РФ Гіркін – оприлюднив сенсаційну заяву, де визнав, що його загони складаються не з місцевих "ополченців", як їх називає кремлівська пропаганда, а з так званих "добровольців з Росії та України". Місцеві ж його, як виявилось, не підтримують, а просять зброї або для бандитизму, або ж для захисту від озброєних Росією бандитів. Тому Гіркін оголосив про своє рішення прикриватись місцевими жінками від кари українських силовиків.
  Попередній матеріал
  Японський острів виріс у п‘ять разів через вулканічну активність
  Наступний матеріал
  Окупанти пошкодили Північно-Кримський канал