m.day.kiev.ua

"Червоний хрест" має долучитися до пошуку зниклих безвісти в зоні АТО - Геращенко

  "Міжнародний комітет червоного хреста" повинен бути залучений до питання пошуку та ідентифікації зниклих безвісти в конфлікті на Донбасі.

  Про це заявила уповноважений Президента України з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі, народний депутат Ірина Геращенко, яка представляє Україну в робочій групі з гуманітарних питань в рамках Тристоронньої контактної групи, повідомляє прес-служба Президента.

  У повідомленні йдеться, що у ході зустрічі з головою делегації МКЧХ Аланом Ешліманом в четвер Геращенко нагадала, що на сьогодні зниклими безвісти значиться щонайменше 1460 чоловік, і дуже важливо встановити їх долю. Вона підкреслила зацікавленість України в тому, щоб МКЧХ був долучений до гуманітарних місій, які українська влада готова формувати і відправляти на тимчасово окуповані території для підтримки бідних, в соціальні та медичні установи.

  "Ми хочемо, щоб ці вантажі справедливо і адресно доставлялись, і тому виступаємо за залучення до цієї гуманітарної місії саме МКЧХ", - підкреслила Геращенко.

  З її слів, наступна зустріч гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи відбудеться в Мінську наступного тижня, дата зараз узгоджується. Головними питаннями порядку денного буде обмін полоненим та гуманітарні вантажі. У свою чергу, голова делегації МКЧХ в Україні заявив про готовність організації сприяти у допомозі тим, хто страждає від конфлікту і підкреслив аполітичний і незалежний статус своєї організації.

  Попередній матеріал
  Яценюк очікує зниження цін на імпортний газ з ЄС
  Наступний матеріал
  Проти екс-очільника КМДА Олександра Попова позиваються на 23 млн грн
  Теги:

  Майже $85 млн допомоги Україні виділить Червоний Хрест

  Порошенко закликав Червоний Хрест посилити роботу з негайного звільнення Савченко

  Комітет Червоного Хреста закликав країни-донори виділити Україні $34 млн

  Червоний Хрест Китаю передав медичне обладнання лікарням Дніпропетровщини