Червоний Хрест допомагатиме переселенцям і людям похилого віку в зоні АТО

  Міжнародний Комітет Червоного Хреста з гуманітарної допомоги, за сприяння Міністерства соціальної політики, у співпраці з українським Товариством Червоного Хреста, розпочинає реалізацію в Україні програм підтримки найуразливіших категорій переселенців, а також громадян, які й досі залишаються в зоні проведення АТО.


  Домовленість про це сьогодні була досягнута під час зустрічі членів Міжнародного Комітету Червоного Хреста Себастьяна Шессе та Давіда Шкіладзе з представниками Мінсоцполітики, повідомляє міністерство.

  Насамперед Комітет допомагатиме людям похилого віку. Йдеться, зокрема, про забезпечення продуктами харчування, а також, у разі необхідності, коштами, щоб людина сама могла собі купити їжу, розповів Шессе.

  Зазначається, що осередок комітету вже працює в Донецьку, звідти ж контролюватиметься і реалізація програм допомоги. Нині формується перелік осіб, які найбільше потребують підтримки.

  Міністерство соціальної політики, а також органи соціального захисту на місцях готові до співпраці й сприятимуть у вирішенні питань, що виникатимуть, зокрема – щодо забезпечення представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста необхідними даними, зазначили у міністерстві.

  "Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу у розв'язанні проблем переселенців, адже Україна досі не мала такого досвіду. Для людей – це біда, для держави – велика відповідальність. Дякуємо вам за виявлену ініціативу, спільними зусиллями допомагатимемо людям", - звернулася до представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста начальник відділу міжнародних договорів Управління міжнародних зв'язків Мінсоцполітики Ірина Розка.

  У свою чергу, Себастьян Шессе й Давід Шкіладзе подякували Міністерству за проведену зустріч і висловили впевненість, що кінцевий результат – ефективно допомогти тим, хто найбільше цього потребує, - буде досягнуто.
  Попередній матеріал
  Сьогодні українські війська зазнали більше 10 обстрілів з боку терористів і Росії
  Наступний матеріал
  На Полтавщині планують виробляти бронежилети