5.ua

Черкаські волонтери привезли бійцям на Схід 3 тонни допомоги

  Черкаські волонтери відвідали українських бійців, що служать у зоні АТО. За три дні громадські активісти та священики відвідали міста Щастя, Сватове та околиці Слов’янська. Привезли для армійців три тонни допомоги.


  У батальйоні "Айдар" пліч-о-пліч служать як добровольці з різних регіонів України, так і солдати-строковики. Пліч-о-пліч із добровольцями в одному загоні і солдати строкової служби. Волонтери привезли їм продукти, книжки, ліхтарі, одяг, медикаменти та засоби особистої гігієни.

  Разом із волонтерами до вояків прибули і священики, аби підтримати бійців морально.

  Другий пункт маршруту – місто Сватове. Тут на блокпостах разом із військовими несуть варту 90 черкаських міліціонерів. Землякам волонтери передають не лише продукти та медикаменти, а й листи від дітей.

  Третій і останній пункт призначення – околиці Слов'янська. Тут служать бійці Нацгвардії. Розповідають: попри відсутність різної амуніції – захищати країну від терористів готові.

  Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоанн каже: "Хоч як не вистачає амуніції нашим воїнам, але дух їх бадьорий, дехто говорить: нам не платять тут гроші, але ми не за гроші прийшли, а по духу, проти неправди і зброду оцього, і тому ми переконані, що обов’язково ми переможемо".

  Волонтери пообіцяли: тільки-но назбирають чергову партію допомоги, знову відвідають своїх земляків.

  Юлія Порпленко, Тетяна Волочай, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Росіяни не зможуть повернути свої пенсійні внески, які уряд витратив на Крим
  Наступний матеріал
  Терористи атакують сили АТО на Донеччині та штурмують кордон