путінський конвой 5 канал

Черговий російський "гумконвой" перетнув український кордон

  48-й "гуманітарний" конвой з Росії прибув до України.

  Понад сто вантажівок перетнули кордон через підконтрольну бойовикам територію. Тож вітчизняні прикордонники ретельно перевірити  їхній вміст не змогли. Однак стверджують, що усі вантажівки напівпорожні, як і в попередні рази.

  "Загалом з 5:50 до 6:45 через російські пункти пропуску "Донецьк"  та "Матвєєв-Курган" на в'їзд в Україну прослідувало дві колони так званого "гумконвою". Представники міжнародних гуманітарних організації в його оформленні участі не беруть. Представники української міжвідомчої групи здійснювали лише візуальне спостереження без виконання традиційних функцій. Вже традиційно, 6-й так званий "гуманітарний конвой" поспіль направляють ці вантажівки напівпорожні, що свідчить про популізм цієї акції", - повідомив "5 каналу" речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

  Водночас російське Міністерство надзвичайних ситуацій заявило, що відправило цього разу продукти, предмети першої необхідності, ліки, підручники та новорічні подарунки для дітей та пенсіонерів.

  Як повідомляв 5.ua, 26 листопада український кордон перетнув 46-й конвой вантажівок, які у Росії називають "гуманітарними". У його складі було понад 100 вантажівок. 

  Попередній матеріал
  Меркель розповіла британській розвідці про Путіна та ситуацію в Україні – The Times
  Наступний матеріал
  20 кримських татар зникли у Криму від початку окупації – Джемілєв