Черговий російський "гумконвой" перетинає кордон України

  Автоколона МНС Росії прибула на українсько-російський кордон, де почалось митне оформлення вантажів.

  Про це заявили у прес-службі МНС РФ, повідомляє BBC.

  За словами представника російського відомства, "гуманітарний конвой" РФ розділився на дві колони, одна з них перебуває на прикордонному пункті пропуску "Донецьк", інша - на пункті пропуску "Матвіїв Курган". Кожна з колон налічує більше 80 автомобілів.

  Після огляду російськими митниками вантажівки вирушать до Донецька і Луганська. За повідомленнями, колона везе понад 1,5 тис. тонн вантажу. У Росії стверджують, що у вантажівках - продукти харчування, медикаменти, предмети першої необхідності і будматеріали.

  Напередодні у МЗС України заявили, що будь-яка гуманітарна допомога має надходити в Україну винятково за погодженням з урядом і відповідно до українських законів.

  "МЗС України неодноразово звертало увагу російської сторони на те, що попередні "гуманітарні вантажі" переміщувалися на територію України з грубим порушенням", - сказано в повідомленні.

  У міністерстві також поклали відповідальність за безпеку вантажу на Росію та бойовиків.

  Це вже 12-та колона, яку Росія направляє на схід України. Останній так званий "гуманітарний конвой" заїхав в Україну на початку січня. Щоразу після відправки "гумконвою" на Донбас обстріли позицій українських військових з боку терористів посилюються. За даними РНБО, у вантажівках з Росії терористам доставляють зброю та боєприпаси.

  Попередній матеріал
  Дитячий фонд ООН планує зібрати $32 млн для дітей Донбасу
  Наступний матеріал
  В Києві відкривається виставка "Волонтерський воєнпром"

  До України суне черговий путінський "гумконвой"

  Порошенко: Росія використовує "гумконвої" для забезпечення терористів пальним і набоями

  В Росії готують новий "гумконвой" для терористів

  В Україну проникли 124 вантажівки російського "гумконвою"