Через обстріли з РФ українські війська з-під кордону відвели на безпечні рубежі - РНБО

  Українські війська, які виконують завдання вздовж держкордону в районі Довжанського, Ізвариного та Червонопартизанська, були передислоковані на безпечні рубежі.


  Це вимушений захід, оскільки бійців обстрілювали терористи з російської території. Про таке заявив речник інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко: "Сили АТО забезпечують проведення операції вздовж державного кордону України. Окремі підрозділи, які дислокувалися в районі пунктів пропуску Довжанський, Ізварине та Червонопартизанськ, та перебували під постійним обстрілом артилерійських систем, в тому числі з установок "Град", відведено на нові безпечні рубежі".

  Тим часом, українські бійці розпочали налагоджувати мирне життя у населеному пункті Новий Світ. Напередодні містечко звільнили від озброєних сепаратистів.

  "Підрозділи сил АТО повністю звільнили від бойовиків населений пункт Новий світ Донецької області та підняли державний прапор на центральній будівлі. Наразі там вже розпочались роботи з відновлення систем життєзабезпечення та інфраструктури", – розповів речник РНБО.

  29 липня у РНБО повідомили, що за весь час АТО від обстрілів з російської території загинуло 27 українських військових і 185 поранено.


  Попередній матеріал
  Ізраїль та ХАМАС припинили перемир‘я
  Наступний матеріал
  Державіаслужба оштрафувала 13 російських авіакомпаній