фото molbuk.ua

Через обстріли в Луганську зникли вода, електрика і зв’язок

  У Луганську через бойові дії немає води, електрики, мобільного зв'язку та Інтернету. Агенція УНІАН повідомляє, що така ситуація в усіх чотирьох районах міста. Практично неможливо додзвонитися до абонентів мобільного зв'язку компанії МТС.


  За інформацією УНІАН, обстріл Луганська наразі триває. Майже всі магазини та ринки закриті. У тих, що працюють, майже немає найнеобхіднішого – води та хліба.

  Водночас, за інформацією місцевих видань, вночі бойовики обстріляли житлові квартали Луганська. Біля колишнього кінотеатру "Жовтень" і в будівлі машколеджу в районі Гусинівки пролунали вибухи. Снаряд влучив в один із магазинів, а будинок, у якому він розташований, зайнявся. Внаслідок обстрілу історичної частини Луганська, пошкоджено будівлю Музею історії міста.

  На Луганщині від початку літа внаслідок бойових дій було вбито дві з половиною сотні людей, іще 850 – поранені. Про це повідомляє Організація з безпеки і співробітництва в Європі з посиланням на лікарів.

  Як ми повідомляли раніше, за попередню добу в Луганську шпиталізовано 101 пораненого, та виявлено щонайменше 20 убитих. Більшість із них – це мирні жителі. Також вчора з боку Росії до Луганська продовжувала заходити бойова техніка ЗС РФ – зафіксовано прибуття 15 одиниць.

  Попередній матеріал
  ООН: Україна має повне право оборонятись від агресії
  Наступний матеріал
  Порошенко закликав Францію визнати "ЛНР/ДНР" терористами
  Loading...