Фото slavgorod.com.ua

Через дії терористів заборгованість по захищеним статтям у Слов'янську та Краматорську досягла 9,5 млн грн

  У Донецькій області в Слов`янську і Краматорську через дії самопроголошеної "Донецької народної республіки" заборгованість за захищеними статтями бюджету становить майже 9,5 млн грн.


  Про це з посиланням на прес-службу Донецької облдержадміністрації повідомляє УНІАН. Управління Держказначейства цих міст відключені від електронного зв`язку з обласним казначейством.

  Так, через блокування роботи держустанов прихильниками так званої "ДНР", сума не проведених платежів в Слов`янську і Краматорську за захищеними статтями бюджету становить майже 9,5 млн грн, за соціальними виплатами – понад 222 тис. грн, за непрямою зарплатою – близько 103 тис. грн.

  В ОДА також зазначили, що починає утворюватися заборгованість і в Червоному Лимані. Там за захищеними статтями не оброблені платіжні доручення на суму понад 1 тис. грн, за соціальними виплатами – понад 4 тис. грн.

  Решта всіх територіальних управлінь Держказначейства працюють у звичайному режимі, і здійснюють платежі, згідно з одержаними підкріпленнями, наголошується в повідомленні.

  Нагадаємо, Міністерство соціальної політики 19-20 травня тимчасово припинило виплату пенсій пенсіонерам Слов`янська і Краматорська через погрози терористів, які нападають на працівників соцсфери, повідомила в ході брифінгу в Кабінеті міністрів міністр соціальної політики України Людмила Денисова.

  ”Як тільки заспокоїться ситуація, ми відновимо фінансування. Гроші є. Але ситуація така, що терористи громлять броньовики з пенсіями”, - сказала Денисова.

  Вона також зазначила, що Слов`янськ і Краматорськ ніяк не фінансуються. "Ані по банківських відділеннях, ані через банкомати. Нічого не працює – це війна", - зазначила міністр.

  Раніше Національний банк України і Міністерство доходів і зборів призупиняли роботу територіальних управлінь в Слов`янську і Краматорську у зв`язку із загрозою життю співробітників.
  Попередній матеріал
  Турчинов привітав Порошенка з перемогою на виборах
  Наступний матеріал
  Поблизу залізничного вокзалу в Донецьку загинула людина