Фото argumentua.com

Частина бійців батальйону "Донбас" оточена, багато поранених – командир

  Частина бійців батальйону " Донбас" продовжує перебувати у оточенні терористів. У оточеній групі майже всі бійці поранені і в них закінчуються патрони.


  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє його командир Семен Семенченко.

  "Основна маса бійців батальйону " Донбас" прорвалася. Поранено 50 % особового складу, багато хто втратив багато крові. Поранених вивезли на армійський блок пост м. Красноармійська." – повідомляє Семенченко

  "З оточеної групою, яка засіла в будівлі до цієї хвилини підтримувався телефонний зв'язок. Щойно повідомили, що зв'язок перервався. У бійців закінчуються патрони. Підійти до них немає можливості - працюють снайпери. Потрібен БТР, щоб під'їхати до будівлі і вивезти хлопців. Далі заправної станції пройти не можемо." – йдеться в повідомленні.

  У той же час, біля лікарні з пораненими виставлена ​​охорона. Решта вцілілі повертаються назад. У оточеній групі майже всі поранені.

  "Упевнений, що маршрут нашого пересування був заздалегідь відомий терористам. Так як такої концентрації на звичайних блок постах у сепаратистів звичайно не спостерігається. Проти нас працюють вишколені чеченські загони." – наголошує Семемнченко.

  Нагадаємо, батальйон територіальної оборони "Донбас" потрапив у засідку сепаратистів поблизу села Карлівка Мар’їнського району Донецької області.
  Попередній матеріал
  Донецька влада запевняє, що дітям у таборах Святогорська буде безпечно
  Наступний матеріал
  Генеральний секретар ООН висловив тривогу через вбивство українських військових під Волновахою